آیین نامه تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده و میزگرد

                              آیین نامه مرکز تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده مهرگان جوان وابسته به خانه علوم تربیتی و روانشناسی مشهد

ماده 1 : مهرگان جوان فقط در زمینه ازدواج دائم فعالیت داشته و در زمینه دوست یابی، ازدواج موقت یا ازدواج افراد متأهل هیچ گونه و به هیچ وجه فعالیتی ندارد.

ماده 2 : جلسات میز گرد فقط جلسه آشنایی اعضای اولیه، اعضای باشگاه بوده و جلسه شناخت و انتخاب محسوب نمی گردد.

ماده 3 : پس از انتخاب فرد مورد نظر و پس از طی مذاکرات اولیه و توافقات اولیه موضوع به اطلاع والدین و خانواده های طرفین خواهد رسید.

ماده 4 : مهرگان جوان برای افراد بالای 24 سال برای آقایان و 22 سال برای خانم ها فعالیت می نماید و از پذیرش افراد در زیر این سن از ارائه خدمات معذور است.

ماده 5 : هدف اصلی این مرکز کمک به آموزش همسان گزینی، و عمدتان مشاوره های پیش از ازدواج و ارتقاء آگاهی ما در جهت انتخاب صحیح و شناخت متقن و با ثبات و ازدواجی عاشقانه و عاقلانه می باشد.

ماده 6 : قبل از حضور در میز گرد ازدواج افراد علاقمند و داوطلب می بایست فرم های اولیه را در مرکز تکمیل و مدارک راستی آزمایی اطلاعات و مشخصات خود را به مرکز تحویل دهند.

ماده 7 : مذاکره پس از دعوت کارشناسی در محل مرکز و در اتاق خاص مذاکره به مدت حداکثر 1 ساعت به همراه پذیرایی خواهد بود و مذاکره و گفتگو با حضور کارشناسان )بدون اعمال نظر و اظهار نظر( صورت خواهد پذیرفت و طبق ضوابط اتاق مذاکره انجام خواهد گرفت .

ماده 8  : هرگونه ارتباطات مالی، عاطفی ، احساسی ، اعضا و تبادل شماره تلفن خارج از چارچوب مرکز و بودن اطلاع از کارشناسان و مشاوران مرکز سبب لغو عضویت فرد مورد نظر گردید و در زمینه های مذکور مرکز هیچ گونه تعهد و مسئولیتی را قبول نمی کند و لذا کلیه مذاکرات می بایست در اتاق مذاکره و با حضور کارشناس صورت گیرد.

ماده 9 : در صورتی که تمایل دارید کارشناسان موسسه به طور اختصاصی و محرمانه افرادی را جهت آشنایی، شناخت و انتخاب به شما معرفی نمایند. لازم است با موسسه تماس حاصل فرمایید و با کارشناس مربوطه وقت مشاوره حضوری دریافت کنید.

ماده 10 : مرکز در انتخاب منطقی اعضا مداخله ای ندارد اما پس از چند دیدار که در مرکز و با حضور کارشناس انجام خواهد پذیرفت و در صورت قطعی شدن انتخاب توسط طرفین در صورت تمایل مشاور مرکز نظر کارشناسی خود را اعلام خواهد نمود.

ماده 11 : در انتخاب های خود تناسبات منطقی و سلیقه طرف مقابل را مد نظر داشته باشید چرا که مرکز مسئولیتی جهت پذیرش یا عدم پذیرش افراد انتخاب شده نخواهد داشت.

ماده 12 : در صورتی که عضوی از اعضا باشگاه شما را جهت مذاکره انتخاب کرد و توسط کارشناس دعوت به اطاق مذاکره شدید اما تمایلی جهت مذاکره با عضو مورد نظر ندارید لطفاً محترمانه دلیل واقعی خود را مطرح نمایید تا به اطلاع طرف مقابل رسیده شود.

ماده 13 : تشکیل میزگرد ازدواج با هدف : 

ü                      آگاهی افراد از سطح توقعات آقایان و خانمها و معیارهای همدیگر

ü                      افزایش اطلاعات در زمینه ازدواج و همسان گزینی

ü                      انتخاب شریک زندگی با آگاهی بهتر و دانش و بینش بالاتر

ü                     طی سیر منطقی و عاقلانه : آشنایی، شناخت و انتخاب

و در نهایت ازدواج عاشقانه و تشکیل زندگی عاقلانه می باشد و لذا هدف اصلی انتخاب شدن یا انتخاب کردن  نمی باشد. 


نام و نام خانوادگی *
نام پدر *
کد ملی *
شماره شناسنامه *
وضعیت تاهل *
آدرس منزل *
آدرس محل کار
موبایل *
کد تخفیف :
اعمال کد تخفیف