استدیو همراه(وبینار اینستاگرام مارکتینگ مخصوص روانشناسان و مشاوران)فضای دیجیتال امروزی سرشار از پتانسل و امکانات است؛ تا همه بتوانند به کسب و کار تخصصی خود پیشرفت و پویایی ببخشند.
استفاده از هر ابزاری به خصوص در حوزه تبلیغات و مارکتینگ  نیازمند دانش کاربردی و شناخت فضا است تا بتوان با فعالیت حرفه‌ای، مخاطبان وفادار را جذب و همراه کرد.
این دوره مخصوص مشاوران، روانشناسان و دانشجویان این رشته ها طراحی شده است تا با اهتمام به مسئولیت اجتماعی خود که اگاهی بخشی به احاد جامعه و بهبود سلامت روانی آن است، بتوانند فضای کسب و کار خود را ارتقاء و برند شخصی خود را ایجاد و گسترش بدهند.

 

 آنچه که نیاز دارید!

این دوره هر انچه که لازم دارید را اعم از شناخت کامل و ابزار کاربردی در اختیار شما میگذارد تا بتوانید اینستاگرام مارکتینگ را حرفه ای در دوره ای جامع و در زمانی کم به صورت کپسولی فرابگیرید و زود تر از انچه که تصور می‌کنید با همراهی تیم پشتیبانی  این دوره نسبت به راه اندازی و پیشرفت در این حوزه اقدام کنید.

 

ابزار حرفه‌ای در جیب شما

"استدیو همراه" دوره‌ای است که نیازمند ابزارهای گوناگون و گران قیمت برای فعالیت حرفه ای در حوزه اینستاگرام نیست و به شما آموزش داده می‌شود تا هر انچه که لازم است و باید انجام شود، با تلفن های همراه خود در هر زمان و مکانی با بهترین کیفیت برای مخاطبان خود انجام دهید. بعد از این دوره هرآن چیز که برای طراحی‌  پست، کاور، استوری، ضبط و تدوین فیلم و ساخت پادکست نیاز دارید، همه و همه در جیب شما جای خواهد داشت.

 

کوتاه‌ترین زمان برای پیشرفت

مسیر پیشرفت در "استدیو همراه" با پرسش و پاسخ  و تمارین در هر جلسه ترسیم شده‌است تا بلافاصله بعد از آمورش به اجرا برسد. این دوره بر اساس فضای کاری و اجتماعی مشاوران و روانشناسان طراحی شده تا کاربردی ترین حالت ارایه شود و شرکت کنندگان بتوانند از اینستاگرام  کسب درآمد و جذب مراجع انجام دهند و فضای کاری خود ارتقاء دهند و پر رونق سازند.
 

ویژگی‌های دوره

میکروفن یقه‌ای مخصوص تولید محتوی حرفه‌ای برای نفر برتر دوره
آموزش تولید محتوای حرفه‌ای با استفاده از یک موبایل
پشتیبانی یک ماهه برای تحلیل پیج شرکت کنندگان
پک آموزشی رایگان ابزارهای پرکاربرد
تمرین در هر جلسه برای رشد مخاطبین
تحویل فیلم دوره به شرکت کنندگان
پرسش و پاسخ در هر جلسه
گواهینامه معتبر

 

 

مشخصات دوره:

زمان برگزاری:22،23 و 24 مهرماه 99

ساعات دوره:19 الی 22:15

10 ساعت آموزشی

 

 

 

بیشتر بخوانید:

https://eseminar.tv/wb13919

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.